Kadra

Zarząd

Anna Kowalczyk
Prezes Zarządu – Anna Kowalczyk
e-mail: anna.kowalczyk@tabex-ozmo.pl
tel. +412494300
fax +412494318
Lucyna Oleniacz
Wiceprezes – Dyrektor ds. Produkcji – Lucyna Oleniacz – Mazur
e-mail: lucyna.oleniacz.mazur@tabex-ozmo.pl
tel. +412494300
fax +412494318
Mariusz Piotrowski
Wiceprezes – Dyrektor ds. Handlu – Mariusz Piotrowski
e-mail: mariusz.piotrowski@tabex-ozmo.pl
tel. +412494304
fax +412494350

Dział techniczny

Tomasz Mruk
Dyrektor ds. Technicznych – Tomasz Mruk
e-mail: tomasz.mruk@tabex-ozmo.pl
tel. +412494300
fax +412494318

Księgowość

Barbara Maksoń
Dyrektor ds. Finansowych – Barbara Maksoń
e-mail: barbara.makson@tabex-ozmo.pl
tel. +412494300
fax +412494318
Alina Wójcicka
Główny Księgowy – Alina Wójcicka
e –mail: alina.wojcicka@tabex-ozmo.pl
tel. +412494313
fax +412494318

Dział Marketingu i Sprzedaży

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży – Anna Szumlak
e-mail: anna.szumlak@tabex-ozmo.pl
tel. +412494304,  +412494310
fax +412494350
Maria Banasiewicz
e-mail: maria.banasiewicz@tabex-ozmo.pl
tel. +412494305
fax +412494350

Dział Zaopatrzenia i Transportu

Renata Wójcik
Kierownik Działu Zaopatrzenia i Transportu – Renata Wójcik
e-mail: renata.wojcik@tabex-ozmo.pl
tel. +412494324 fax +412494318
Teresa Kieler
a-mail: teresa.kieler@tabex-ozmo.pl
tel. +412494324
fax +412494318

Dział Płac i Spraw Pracowniczych

Barbara Skrońska
Specjalista ds. Spraw Pracowniczych – Barbara Skrońska
e-mail: barbara.skronska@tabex-ozmo.pl
tel. +412494333
fax +412494318

Ten post dostępny jest również w de_DE i en_GB